Genel Müdürle Söyleşi

Ataylar Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri Sanayi A.Ş.

Firmamız sektörde 15 yıldır gerek yurt içi gerekse yurt dışında elektromekanik olarak süpervizörlük, bakım onarım ve teknik servis alanında faaliyet vermektedir.

Firmamızın bazı faaliyetleri;

 • Yangın sistemleri (Yangın pompaları, Yangın söndürme ve Yangın ihbar),
 • Hidrofor ve Pompa sistemleri (Kullanma suyu hidroforları, Sirkülasyon pompaları, Drenaj Pompaları),
 • Bina ısıtma sistemleri (Yer tipi kazanlar ve Duvar tipi Kaskad sistemleri),
 • Eşanjör sistemleri,
 • Boyler sistemleri,
 • Jeneratör sistemleri,
 • Ups Kesintisiz güç kaynağı sistemleri,
 • Vrf sistemleri,
 • Chiller sistemleri,
 • Isı geri dönüşüm kazanları,
 • Klima santralleri,
 • Nem alma santralleri,
 • Klima santralleri,
 • Isı istasyonu,

vs. gibi elektromekanik ürünlerinin bakım onarım hizmetleri vermekte olan bir mühendislik firmasıyız.

Bu alanların aynı çatı altında olması siz ile muhattab olarak tek firma olması demektir.

Firmamıza ait olan 15 yıllık teknik bilgi birikimin eseri olan ataylar crm yazılımımız ile siz değerli müşterilerimizin firmalarının bakım onarım takiplerini kolaylaştırdık.

Çalıştığımız firmalara ataylar crm sayesinde projelerine özel süpervizörlük raporu, arıza keşif raporu, servis çağrı talebi, teknik servis raporu, atölye teknik raporu resimli ve açıklamalı olarak kolaylıkla hazırlanmaktadır.

Ülkemizde bu sektörün önemli bir sektör olduğunu küçümsenmeyecek kadar kanuni yükümlülüklerinin fazlalığını yönetim firmalarına vurgulamak isteriz.

Siz değerli firmalarda bütçe hazırlarken bilirsiniz ki elektromekanik bakım onarım alanı bütçenin büyük bölümünü oluşturmaktadır. Bu ürünlerin bakımının yapılmasının önemini siz değerli müşterilerimizde farkındasınız. Firma olarak bizler bu alanda, hizmetlerimizi kanuni dayanaklara göre yapmaktayız. Bizler bu işin ekonomik boyutunu düşünmeden bünyemizde Elektrik Mühendisi ve Makine Mühendisi bulundurmaktayız. Bu maliyete katlanmamızın sebebi yaptığımız işin kanuna uygun ve işi bilen yetkili kişiler tarafından yapılmasını sağlamaktır.

Biz firma olarak   müşterilerimizin yönetim kurulu başkanları ve teknik müdürleri ile yapmış olduğumuz toplantılarla  daima dirsek temasında oluruz ve projedeki sorunları yapmış olduğumuz keşifler neticesinde açık ve net bir şekilde mühendislik imzalarımızla sizlere sunarız. Birlikte bu rapor sonucunda istişare ederek doğru yönlendirmelerle kademeli olarak  geçmişten gelen ve yeni oluşacak sorunlarınızın üstesinden geliriz. Sizlerle yapılan yıllık bakım sözleşmelerimiz ile karşılaşılacak sorunlarınızın da en aza inmesini ve takip edilmesini sağlarız buda gelecekte  sırasıyla güven, iyi hizmet ve kaliteli çözümü getirir. Her çözüm, hem sizin hem bizim kalitemizi arttırır. Yani kalitenize ortağız.

Biz mesleğimizi küçümsemeden önemseyen, takip eden, yenilenen ve yenilenmeye devam edecek olan bir firmayız ve yapılan her işin ve mesleğinde layıkıyla yapılmasını, sürekli yenilenen bu zamanda kendini geliştirerek doğru yapılmasını gönülden isteriz ki hizmet ve kalitenin adresi olalım.

                                                                                                                                                                                  Saygılarımla;

                                                                                                                                                                                  Ahmet Atay

                                                                                                                                                                                  Genel Müdür