Temelleri 2005 yılında atılan Ataylar Endüstri Malz. San. Ve Tic. A.Ş.; 15 yılı dolduran yolculuğunda “Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri” sektöründe kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile her geçen gün iş hacmini arttırarak, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. “En güzel reklam; müşterilerimizin yüzündeki tebessümdür” kaidesini kendisine ilke edinen ve bu ilke doğrultusunda müşteri potansiyelimizi her geçen gün arttıran firmamız; çalışma yaptığı bakım kalemlerinin fazla olması ile müşterilerinin daha rahat sonuç alabilmelerini sağlamaktadır.

Sektördeki tüm değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden, teknolojiyi her alanda kullanmayı kendisine araç edinen ve ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermekte olan firmamız; alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla, planlı hareket ederek bütün problemlere en kısa sürede, en pratik çözümleri getirerek sizlere kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu sektörün olmazsa olmaz maddelerinden hız, güven ve yenilikçiliği kendisine prensip edinerek hareket eden firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmeti sektörüne yön verme noktasında her zaman etkin bir rol oynamıştır.